Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy darraz » Zlot, Drabent, pół stadionu "Kolejorza", Verva 4 Fans... i co dalej?Prześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika darraz
Dodano: 7 lat temu
Blog odwiedzono 1236 razy
Data wydarzenia: 18.01.2016
Zlot, Drabent, pół stadionu "Kolejorza", Verva 4 Fans... i co dalej?
Kategoria: inne
Przede mną 17 ogólnopolski zlot Fiata Multipla. Czasu jeszcze zostało sporo, więc na pewno organizacyjnie z pomocą członków klubu dopniemy wszystkie "zlotowe" sprawy na ostatni guzik. Co można pisać o organizacji zlotu? Wymaga czasu. Nie ma go zbyt wiele, każda doba ma 24 godziny a nieraz przydałoby się więcej. Nie samym zlotem człowiek żyje, obowiązków sporo - do "Bierdy" na przykład po zakupy trzeba lecieć, albo ze świnką mor... przepraszam - z kawią domową do weterynarza a tu jeszcze ten zlot.
Tym razem jednak dzieją się dziwne rzeczy...
Podobnie jak w zeszłym roku opublikowałem wydarzenie dotyczące zlotu. "Wklepałem" wszystkie dane, krótki opis i ENTER - poszło w sieć. Niech ludzie wiedzą, gdzie i w jakim terminie można się swoją Multiplą pokazać. 24 godziny później wchodzę na stronę wydarzenia i oczom nie wierzę. Zainteresowanie imprezą wyraziło za pomocą kliknięcia myszą lub stuknięcia palcem w ekran prawie 10 tysięcy osób! O co chodzi??? Oczywiście nie miałem wątpliwości, że większość "klikaczy" znalazło się na stronie tak dla hecy, co widać było po komentarzach, ale nie wszyscy. Czytam wpisy - niektóre śmieszne, większość śmieszne tylko udaje, poziom części oscyluje w okolicach Rowu Mariańskiego lub świadczy o poziomie inteligencji autora równym tej, którą prezentuje wspomniana wcześniej kawia. Są również te przychylne, a wśród nich ten Jerzego Drabenta. Yuri Drabent - bo pod takim pseudonimem występuje na facebooku, to "guru" od social mediów. Nie będę wdawał się w szczegóły. Zapytajcie o niego wujka google, powie Wam więcej. Yuri napisał:
"kochani organizatorzy! Event poszedł viralowo i faktycznie odklikały się tysiące ludzi, ale ja uważam, że to najlepsze, co mogło się stać! Sam Multipli nie mam i też się delikatnie podśmiechuję z tego autka - moim najbardziej ulubionym faktem jest to, że samochód był wzorowany na delfinie - ale generalnie uważam, że fakt, że jest Was tylu, że organizujecie sobie spotkania i że jest coś takiego, jak zlot Multipli nad jeziorem w Mikorzynie jest niebywale sympatyczny i wczoraj, kiedy Wasz event zawładnął internetem na chwilę, poprawiliście humor i przywołaliście uśmiech na twarzy tysiącom ludzi. Sam widziałem parę udostępnień eventu z komentarzem "to muszą być sympatyczni ludzie". To dużo mówi o nastawieniu do Waszego zlotu. Bawcie się dobrze nad jeziorem, myślę, że wszyscy życzymy Wam super zabawy i szanujemy za niecodzienne wybory motoryzacyjne! Wesołych świąt i niech Moc będzie z Wami!"
No i moc się pojawiła. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił do mnie jeden z "klubowiczów" i mówi: "Co Ty narobiłeś? W radio Zet mówią, że nasz zlot jest najbardziej wyczekiwaną imprezą roku 2016!" Patrzę na eventy planowane w tym roku i opublikowane na facebooku - nawet koncert Rihanny na Narodowym długo był za naszym zlotem, dopiero niedawno nas wyprzedził. W chwili obecnej nasze wydarzenie obserwuje prawie 20 tysięcy osób! Jako mieszkaniec Poznania pomyślałem:"Kurczę, co za frekwencja, pół stadionu Kolejorza!".
Ktoś mi podpowiada - wyślij zgłoszenie do Verva 4 Fans! Szukam w necie, nie słyszałem nigdy nic o akcji wspierania inicjatyw motoryzacyjnych przez Vervę. Znalazłem - fakt: trwała właśnie piąta edycja konkursu. Imprezy które doceni jury będą mogły liczyć na wsparcie. 5 tysięcy złotych dla zwycięzcy oraz 3 dla drugiego i tysiąc złotych dla imprezy, która zajęła trzecie miejsce w konkursie. Pomyślałem - co mi szkodzi, wyślę zgłoszenie. Może pomysł na zlot, który siedzi mi w głowie zostanie zauważony?
Minął Sylwester, kilkanaście dni nowego roku. Dokładnie w piątek wchodzę na klubową skrzynkę a tam wiadomość od organizatora konkursu:
"Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Pana zgłoszenie wysłane do V edycji konkursu VERVA 4 Fans na najciekawszą inicjatywę motoryzacyjną zajęło I miejsce :)
Gratulujemy!
Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pozytywnie wpłynie na przebieg 17 Zlotu Klubu Fiata Multipla.
W związku z powyższym zostanie Panu przyznana nagroda pieniężna w wysokości 5.000,00 zł plus podatek, który odprowadzimy za Pana do właściwego
urzędu."
Radość nieopisana. Napisałem tak, bo nie chce mi się teraz tej radości opisywać. W każdym razie jest dobrze. Z tak powiększonym budżetem będzie nam łatwiej. No i BILEX. Łódzki dealer Fiata (i nie tylko) też obiecał, że i w tym roku będzie z nami.
Mam nadzieję, że to nie koniec miłych zdarzeń dotyczących najbliższego zlotu. Jeżeli nie pojawią się z zaskoczenia, to sam się o nie postaram.

P.S. Trwa właśnie 6 edycja konkursu Verva 4 Fans. Organizujecie zlot lub inną imprezę o charakterze motoryzacyjnym? Wypełnijcie formularz na stronie konkursu, może i wam się uda otrzymać wsparcie.
P.S.2 Od jakiegoś czasu nie zauważam złośliwych komentarzy na facebooku, ale jak chcecie, możecie dodać jakiś swój oryginalny, albo nawet miły:
https://www.facebook.com/events/1544339902558143/
Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 18:54:17
Dodano: 7 lat temu
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
Gdzieżbym śmiał
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Nawet bardzo, ale staram się ograniczać. Jak każda kobieta gaduła ze mnie niesamowita i czy słownie czy pisemnie, krótko nie potrafię, ale naprawdę się staram A teraz na szczęście mam na razie trochę aż za dużo pisania-siostra się ładnie uśmiechała no to jej pomagam (w dni co zajęć nie ma) przy pisaniu licencjata -nom to jej pierwsze poważne "dzieło" ale już robi postępy. Tak jej się spodobało, że koczuje u mnie non stop,jak tylko wykładów nie ma - więc jak mnie tu długo nie ma to jej wina ostatnio ;) Teraz mam kilka dni wolnego bo jakąś imprezę ma w ten weekend, ale książki to chyba już na stałe zostawiła ;) mam dziwne wrażenie, że to jakaś aluzja
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
A przecież lubisz pisać
Dodano: 7 lat temu
Do humvee5: Grunt, że obchodzone z zadowoleniem :) a u mnie dodatkowo autko ma rocznicę w Walentynki :-)
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Nie wszyscy czytają komentarze;) ale dobrze, że poczekasz, mniej będę musiała pisać
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83: no, no... same rocznice :)
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
Nie będę robił Ci dywersji, potem nie będą czytali bloga poczekam :)
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Już, już! Śmiga aż miło :) Myślałam że coś wspominałam. O szczegółach chyba napiszę niedługo, bo taki ogarniający wpis na 4 rocznicę autka (w moim domku) chyba zrobię, i tak też o finansach trochę i o tym , co się zapomniało w poprzednich :) No...-chyba, że bardzo niecierpliwy jesteś ;)
Dodano: 7 lat temu
Do humvee5:
Rakus zlikwidował konto na aWc, z tego co mi mówił jest tylko na ogólnopolskim forum "brzydactw", znaczy Multipli
Dodano: 7 lat temu
Do humvee5 i darraz:
Jak to pisał Mucko gdzieś poniżej - Rakus usunął konto tutaj. Podobno nowa wersja aWc nie podobała Mu się :P.
Dodano: 7 lat temu
GRATULACJE!
Najważniejsza to dobra "zabawa".
:)
POZDRAWIAM
Dodano: 7 lat temu
Do humvee5: Jak go gdzieś złapię, to pozdrowię. Mało aktywny jest ostatnio.
Dodano: 7 lat temu
Tylko pogratulować! :)
Dodano: 7 lat temu
Do Power1973: a co, przecież nie masz Multipli [wacek]
Dodano: 7 lat temu
Do darraz: pozdrów Rakusa [up] Gdzieś chłop przepadł z aWc...
Dodano: 7 lat temu
Do darraz: I Bardzo Dobrze [up] Gratulacje za taką Motywację.
Pozdrawiam,i Zapraszam do mnie [papa]
Dodano: 7 lat temu
Do Power1973: dzika radość z hejtu na Facebooku wynika z tylko i wyłącznie z powodu modelu auta jakiego zlot dotyczy. O ile czepianie się Multipli rozumiem, może się nie podobać, to już "jazda" po jej użytkownikach jest już mocno nie na miejscu. Internet daje możliwość wypisywania co się komu podoba a anonimowość powoduje, że część "komentatorów" zupełnie nie zastanawia się nad treścią swoich wpisów. Nam to jednak imprezy nie zepsuje :-)
Dodano: 7 lat temu
Niestety widziałem że się na Facebooku wyśmiewali z tego Spotu. Ale czemu [niewiem] Przecież to może być ciekawy spot macie Sponsora verva4FANS. Stronę na FB i może wam się udać Zapowiada się ciekawie !.
Pozdrawiam [papa]
Dodano: 7 lat temu
Do FranzMaurer: Tak jak pisałem - najważniejsze jest, żeby znaleźć wolny czas dla takich przedsięwzięć. No i mieć przy sobie chociaż kilku zapaleńców, którzy chociaż raz w roku zepną się i zrobią zlot nie chodząc poniżej pewnego poziomu. Nawet bez poważnego budżetu zloty wyglądały tak jak byśmy tego sobie życzyli, ale wiadomo - większy budżet, to większe możliwości. Będzie ciekawie! :-)
Dodano: 7 lat temu
Duży szacun [guru].

Szkoda, że idea tutejszych ogólnopolskich tak szybko upadła...:P A jak widać po Twoim przykładzie - można [up].
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
A jak tam z posłuszeństwem autka? już żywe? :)
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Odpukać!!! Na razie mam sprawne hamulce
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
Jak na Żabę wpaść, to aby nie Twoim autkiem
Dodano: 7 lat temu
Gratulacje! A z tą kawią domową to pojechali spece od nazewnictwa... dla mnie to zawsze będzie świnka morska...
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Szkoda nie-tyle się udzielał. Może kiedy uda się na niego wpaść, w końcu teraz bliżej mnie mieszka, a i rodzinkę odwiedza, co kilkanaście km. odemnie mieszka. Fajnie by było na tę jego Żabcię wpaść! Strona rzeczywiście sporo osób odstraszyła :( a nowych osób nie przybywa w zawrotnym tempie!
Dodano: 7 lat temu
Do MaArek77: Powiat Konin, gmina Ślesin. Część osób, szczególnie tych słuchających pewnego radia z Torunia (nie wymienię nazwy, żeby nie robić reklamy ;-) ) wolą określenie lokalizacji Mikorzyn koło Lichenia :-)
Dodano: 7 lat temu
Do ANNA83:
Damian zlikwidował konto na naszej stronie, powiedział mi, że znudziła mu się już ciągłą walka z co poniektórymi, a i sama strona przestała Mu się podobać - coś w tym jest. :)
Dodano: 7 lat temu
Gratuluję takiego sukcesu :)
Dodano: 7 lat temu
Do mucko1: Damian jakiś wpis o takim zlocie chyba w tym roku popełnił, ale czy napewno tak, czy rok wcześniej to nie pamiętam bo ostatnio tak mało bywał tu, a ten czas tak galopuje. Szkoda że teraz wcale zniknął praktycznie z portalu. Jego żaba i podejście do niej -to dowód na to, że te auto da się pokochać :)
Najnowsze blogi
Dodano: 3 dni temu, przez powerTGS440
Trochę mnie nie było, dużo roboty, ciągle w trasie. Żona do mnie : idź do Apka! Duże oczy, pierwsze pytanie do niej : co popsułaś ? Ona, oj tam oj tam, jeździ, tuning zrobiłam :-) ...
12 komentarzy
Dodano: 8 dni temu, przez wazektomiaorg
Wazektomia to coraz powszechniejsza technika antykoncepcji przeznaczona dla mężczyzn, która polega na przerwaniu i podwiązaniu nasieniowodów tak, aby spowodować u mężczyzny niepłodność. ...
4 komentarze
Dodano: 8 dni temu, przez MarcinGP
Bez komentarza...
39 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl