Dodaj komentarz do samochodu
Aby móc dodawać komentarze proszę się zalogować
Dodano: 6 lat temu
Do mucko1: Wiesiek w ogóle jest niesamowity
Dodano: 6 lat temu
Do humvee5:
Wiesiek zmienił aWc na inne hobby, kiedyś do niego dzwoniłem i mówił, że ma tyle zajęć, że na aWc nie ma już czasu. :)

No i przez to Wieśka "warte grzechu" kolega będzie się woził znowu Vectrą - ma już winnego.
Dodano: 6 lat temu
Do Volken: tak warte grzechu, że kupiłeś zieloną 🐸
Dodano: 6 lat temu
Do mucko1: ostatnio już jakby wcale... Octavia pewnie czeka na zatankowanie od półtora roku 😂.

U mnie musiałoby być pisane raz na tydzień albo półtora, bo mały bak HC wystarczy średnio na 540 km.
Dodano: 6 lat temu
Do Kapsel_376:
A wszędzie, wszędzie. [rotfl]
Dodano: 6 lat temu
Do Wieslav:
Mówisz, aż grzech nie kupić.
Dodano: 10 lat temu
Do Wieslav: Wszędzie tak piszesz
Dodano: 10 lat temu
Autko "warte grzechu".
Gratuluję zakupu.
POZDRAWIAM
P.S. Szkoda że nie ma więcej fotek i jakiegoś szerszego opisu
Dodano: 10 lat temu
Do Volken: ostatkowa [up]
Dodano: 10 lat temu
Do MV-6: powiem Ci, że wczoraj dokładnie sprawdziłem VIN auta i rok produkcji to 1999, ale już rok modelowy to 1998. Prawdopodobnie to ostatnia seria przedliftowych Vectr :)
Dodano: 10 lat temu
Do Volken: Uj wie kiedy to zrobili ale kilka razy trafiłem na Allegro poliftowe Vectry z końcówki roku '98 drążyłem temat i taką informację uzyskałem wtedy.
Dodano: 10 lat temu
Do MV-6: Z tego, co wyczytałem, to lift miał miejsce w marcu 1999, a pierwsza rejestracja mojej Vectry miała miejsce 1.03.1999, czyli na pewno wyprodukowano ją wcześniej.
Dodano: 10 lat temu
Dodaj więcej fotek bo niewiele widać, wygląda na zdrową :). Pilnuj poziomu oleju bo miałem już takie dwie :P 1.8 ecotec to chyba największy kompromis między niezawodnością a ekonomią i kosztami utrzymania (jeżdżę na przemian teraz 1.6 i 2.0). W jednym muł w drugim jak przyciśniesz to wir w baku :P