Wpis w blogu auta
Opel Zafira
Dodano: 10 lat temu
Blog odwiedzono 1191 razy
Czarnula "zagazowana"......
Kategoria: zmiany w aucie
MAT86
Dodano: 8 lat temu
Do KULAWY: się leje i się jeździ
KULAWY
Dodano: 8 lat temu
dobry pomysł !Te motory kochają LPG .Jakieś podsumowanie po tym okresie>>> kolega kupił taką sama
mucko1
Dodano: 10 lat temu
Ja cię przegapiłem zmianę Twojego auta
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do Egontar:
Egontar
Dodano: 10 lat temu
Dobra robota! A oszczędności na piwo, bo piwo też paliwo
Sroqraf
Dodano: 10 lat temu
Do MAT86: To też prawda
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do Sroqraf: możliwe, ale z tego co widziałem na forum zafiry to większość ma tak właśnie zamontowany reduktor. Przy ścianie grodziowej u mnie nie ma za wiele miejsca na takie gabaryty
. Zresztą chwilę dłuższa jazda na PB nikomu jeszcze nie zaszkodziła
Sroqraf
Dodano: 10 lat temu
Do MAT86: luckyboy ma rację. Zimą te 35 st będziesz osiągał dłużej, a więc spalisz więcej Pb. U mnie reduktor jest na ścianie grodziowej. Przełącza się ekspresowo.
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do wildpolish: u mnie LPG po 1.9 a Pb po 4.6
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do luckyboy: graty były dobrane odpowiednio do silnika. Może i Twoje propozycje są lepsze
. Szwagra Zośka lata już ponad rok na takim zestawie i jest git. Co do przełączania na LPG to ustawiona jest temperatura 35 stopni i proces przełączania nie trwa długo.
Dodano: 10 lat temu
Biorąc pod uwagę aktualne tendencje rynkowe zamiast Alaski wziąłbym Tura, a zamiast "Hanek" to Barracudy, bo Hanki w opinii ludzi z branży ostatnio podupadły na jakości. Reduktor został zamontowany na przednim pasie, przez co może być chłodzony pędem powietrza, czego efektem jest późniejsze przechodzenie silnika na LPG. Pochwała za pionowe zamontowanie wtryskiwaczy - na pewno posłużą dłużej niż gdyby leżały lub były osadzone pod kątem.
wildpolish
Dodano: 10 lat temu
1.75 vs 4.75 tylko głupi nie skorzysta. Szerokości
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do luckyboy: jest przykrecona również
Dodano: 10 lat temu
Butla tylko wisi w koszu czy jest przykrecona do podłogi?
niki129
Dodano: 10 lat temu
Do Sroqraf: o wyrównaniu akcyzy na LPG z akcyzą na benzynę, słyszę mniej więcej od 15 lat.....
MAT86
Dodano: 10 lat temu
Do Sroqraf: to jest moje czwarte auto z LPG, nigdy nie narzekalem na jakość montażu jak i całej instalacji. Fakt faktem że wszystkie były sekwencyjne.
Sroqraf
Dodano: 10 lat temu
O LPG najczęściej źle wypowiadają się Ci, którzy znają temat z dawnych opowiadań. Podróżuj tanio, połykaj kilometry i ciesz się oszczędnościami. Mam nadzieję, że zapowiedzi o kosmicznych wzrostach cen LPG (UE i akcyza) nie wejdą w życie.
Najnowsze blogi
Dodano: 14 dni temu, przez darek-k
Od początku
stuki zaczęły się 2 listopada 2025
doradców na FB i lokalnych co nie miara
podejrzenia padały że to panewki lub
-- rozrząd - przy okazji rozrząd nowy założony
-- wtryski ...
3
komentarze
Dodano: 15 dni temu, przez darek-k
w niedziele 16 listopada 2025 awaria znaleziona, powodem tego pukania metalicznego jest i było koło zamachowe które jest tak skonstruowane że ma trójramienną sprężystą blachę przymocowaną ...
1
komentarz
Dodano: 17 dni temu, przez giernal
W sierpniowym wpisie wspominałem o zamyśle zmiany samochodu. U mnie zazwyczaj od planów do czynów długa droga, ale tym razem było inaczej.
Po trzech tygodniach od publikacji tekstu ...
41
komentarzy
Marki społeczności
Szukaj znajomych

Moje auta
Moje konto
Blogi
Wiadomości
Znajomi
Społeczność
Grupy
