Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta » Wymiana filtra kabinowegoPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta
  • przebieg 126 000 km
Dodano: 7 lat temu
Blog odwiedzono 9343 razy
Data wydarzenia: 20.03.2009
Wymiana filtra kabinowego
Kategoria: inne
Z racji często i intensywnie parujących szyb, postanowiłem wymienić filtr kabinowy. Na zdjęciu filtr stary i nowy.. od czasu wymiany filtra szyby przestały parować.
Ostatnia aktualizacja: 19.09.2009 12:21:43
Dodano: 7 lat temu
Mnie kiedyś w poprzednim aucie nie działała klima.Byłem w serwisie klimatyzacji i fachowcy napuszczali płyn pzez około 40 minut zapłaciłem około 100 zł i tak nie chłodziła dobrze. Pojechałem do faceta w garażu i kazał mi wymienić filtr kabinowy i klima chłodziła jak nowa.
Dodano: 7 lat temu
No chyba na niego był czas najwyższy chwilę później mógłbyś faktycznie na nim coś uprawiać ;)
Dodano: 7 lat temu
Grzybów jeszcze nie było ale za to w zgięciach były liście, igły .. i wogóle wyglądało to jak ściółka leśna:P Dodatkowo ten wcześniejszy filtr w serwisie zamontowali mi metodą "łamania" więc średnio mi się to podobało. Nowy założyłem juz normalnie bez łamania ale za to trzeba było zdemontować schowek na czas montażu.
Dodano: 7 lat temu
Grzyby jeszcze nie wyrosły na tym starym? Wygląda masakrycznie.
Najnowsze blogi
Dodano: 32 minuty temu, przez wektor1
Jubileusz na miarę naszych możliwości, ale jednak: na wyświetlaczu pojawił się kolejny rząd cyfr. Zajęło to 6 miesięcy, przebieg może umiarkowany, ale ilością rozruchów,wsiadań i ...
1 komentarz
Dodano: 15 godzin temu, przez bychu81
Ciekawe podejście do tematu, polecam miłej lektury http://dyskusja.biz/gospodarka/final-dieselgate-afery-politycznej-a-nie-spalinowej-58215 Ja zgadzam się z autorem a wy co o tym sądzicie ?
9 komentarzy
Dodano: 19 godzin temu, przez rekord5
Po awarii w sobotę 17.10 długo przymierzałem się do rozbiórki silnika w Tedeiku,najpierw musiałem doprowadzić do stanu używalności auto które rokowało na szybszą i tańszą naprawę ...
8 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo: