Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy WaclawS » Nowa Stacja Paliw "Źródełko" w RzeszowiePrześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika WaclawS
Dodano: 4 lata temu
Blog odwiedzono 7996 razy
Data wydarzenia: 18.04.2013
Nowa Stacja Paliw "Źródełko" w Rzeszowie
Kategoria: inne
To już kolejna stacja paliw Źródełko dotychczasowa była na ul. Warszawskiej i ceny na niej jak zwykle kilka /kilkanaście groszy mniej niż gdzie indziej. Jednak teraz na ul. Batalionów Chłopskich 4 (obwodnica Rzeszów między Dąbrowskiego a Przemysłową) jest nowy punkt tej serii.
Tzn stacja (dystrybutor Pb95 i ON) już była tam od jakiegoś czasu i ceny były mniejsze niż gdzie indziej nawet na Warszawskiej, ale teraz otwarto już nowy punkt z kilkoma stanowiskami, ale ceny są niebotycznie niskie: za 1l 95 i ON zapłacimy tylko 5,20!

Niestety tylko płatność GOTÓWKĄ.

Znajomy zatankował wszystkie swoje 3 auta i jeszcze do kanistra wziął bo cena na 1 litrze niższa od najniższej ponad 20gr!
Dodano: 4 lata temu
potwierdzam i na Batalionów i na Warszawskiej jest znak dostawcy: ORLEN Petrotank
Dodano: 4 lata temu
Witam ANNA83 na jakiej stacji to zatankowałas bo z tego wynika że chyba nie w Rzeszowie. a temat jest o rzeszowskich stacjach.
To był diesel czy benzyna...??
Pamietaj że chyba 2 lata temu weszła ustawa paliwowa że ON ma mieć domieszke 7%estrów (czyli rzepak itp). więc to mogło się oddzielać...
Ja akurat tankuję na źródełku odkąd powstała ta stacja na batalionów. bo na warszawską miałem za daleko...
Z tego co się pytałem stacje Źródełko mają umowę z ORLEN Petrotank. więc nie mogą brać od nikogo paliwa innego ponieważ wiąże ich umowa...
Znajomy pracował na widełce i podobno szhell źródełko czy bp czy inne firmy kupujące paliwo na widełce leją z tego samego węża... więc co może być nie tak z paliwem??przecież na rozsądny rozum shell bp to nie są polskie firmy i nie ściągają paliwa ze swoich państw ponieważ sam koszt transportu z brytani byłby większy niż koszty paliwa. więc muszą kupować u nas.
A logicznie patrząc przedsiębiorca który nie jest pod żadnym LOGIEM (BO TYLKO ZA TO PŁACIMY TE 20/30 GR WIĘCEJ NA LITRZE). Musi walczyć z dużymi koncernami ceną. i dzięki temu mamy najtańsze ceny paliw w Polsce... a jak by nie te nasze prywatne stacje w Rzeszowie to byśmy płacili za litr tak jak w warszawie czyli ok 40-50 gr więcej.
Więc powinniśmy wspierać takie stacje i się cieszyć z niskiej ceny, a nie pisać głupoty jak się samemu nie spróbowało.
Chciałbym aby było więcej takich stacji.
Dodano: 4 lata temu
nie ma nic za darmo a niska cena oznacza niską jakosc-tak ten swiat urzadzony...żeby po tym zatrutym źródełu nie czyscic układu paliwowego...jak to napisał seba
Dodano: 4 lata temu
Do lysy1233: Nie musisz, masz jeszcze lepszą promocję...50% ceny 5.20 ;)
Dodano: 4 lata temu
A ja nie korzystam z takich okazji. Jakoś nie ufam takim promocjom...
Dodano: 4 lata temu
Tylko się cieszyć. Ja niestety mam tam za daleko ;-)
Dodano: 4 lata temu
ja zazwyczaj ostrożnie podchodzę do niskich cen, zazwyczaj świadczą o jakości, dlatego tankuje stale na stacjach z dobrą renomą. Zazwyczaj opłaca się kupić droższe paliwo, bo w długiej perspektywie koszty się wracają, starcza na dłużej i mniej niszczy autko. Kiedyś mąż zatankował tańsze to autko po kilku km. stanęło na drodze! Po zlaniu paliwa z baku do butelki po kilku minutach wyraźnie było widać oddzielone 2 rodzaje cieczy-długo robiło u nas za obiekt pokazowy dla znajomych bo paragonu z tankowania się nie zachowało, to nie było sensu jechać z reklamacją. To była pierwsza i ostatnia wizyta na tej stacji!
Dodano: 4 lata temu
Do mrBean: Dilujesz wahą? [hmm]
Dodano: 4 lata temu
Do seba1985: My kupujemy hurtem po 3 - 5 tys litrów i dzisiejsza dostawa była po 4,92 zł brutto także 5,20 to i tak minimum 30 gr/l zarobku - a Nasze rabaty są przy znikomych zakupach w porównaniu do stacji paliw...
Dodano: 4 lata temu
Żeby się nie okazało, że "Źródełko" jest zatrute. Ja tankuje zazwyczaj na Lukoilu, ceny i jakość miodzio. Sporadycznie, głównie w dalszych trasach na Orlenie.

Stacje o "zabawnych" nazwach omijam szerokim łukiem ;)
Najnowsze blogi
Dodano: 1 dzień temu, przez FranzMaurer
Borgward (cokolwiek to znaczy ;) ), Renault i Renault F1 .
11 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez FranzMaurer
BMW cd., Kia, Honda ;).
10 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez FranzMaurer
Część druga - Mercedes, Smart, Mini i BMW ;).
4 komentarze
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo: