Dodaj komentarz do samochodu W220 S500
Aby móc dodawać komentarze proszę się zalogować
Dodano: 10 lat temu
Autko "warte grzechu"?!
;)
POZDRAWIAM
P.S. Szkoda że nie ma więcej fotek i jakiegoś szerszego opisu
Dodano: 11 lat temu
Do wildpolish:

prawda :) wszystko czego nie lubie w samochodzie pochodzi wlasnie od mercedesa (zawieszenie, fotele) :)
Dodano: 11 lat temu
Do LeVinh: i tak w połowie mamy mietka, to pp co sie pchać w ta drugą gorszą
Dodano: 11 lat temu
fajny ten Mercedes. Tez myslalem nad taka piecsetka, u mnie tanie sa, ale podobno ceny napraw kosmiczne. A psuja sie ponoc czesto.
Dodano: 11 lat temu
Najładniejsza S-klassa ze wszystkich i super silnik oraz wersja Lang...tylko to awaryjne zawieszenie i elektryka... Życze bezproblemowej i jakże przyjemnej eksploatacji ;)
Dodano: 11 lat temu
Kozak Merc super wygląda
Dodano: 11 lat temu
Co tu można pisać, gratulować i zazdrościć szczęśliwemu posiadaczowi [up]
Dodano: 11 lat temu
Strasznie mi sie podoba ten rocznik s-klasy... no i mysle, ze silnik jest tez ok, przeciez to nie sportowe auto, lecz limuzyna z klasa...Pozdrawiam
Dodano: 11 lat temu
Piękny Mesio, porządny motor, idealny do rozmiarów autka
pozdro[papa]
Dodano: 12 lat temu
Do gregbun: Witaj kolego niestety nie mam tej wersji z wyłączającymi się cylindrami. W Polsce cięzko jest znaleźć auto sensownie wyglądające z tym się zgodze. Sam nie kupiłem ideału, lecz już dopieściłem ją do stanu prawie że idealnego. Pozdrawiam
Dodano: 12 lat temu
Do Przemo11K: ten silnik jest zajedwabisty.masz wersje z wyłaczanymi cylindrami?szukałem kiedys w220 do mojej graciarni własnie z tym silniczkiem v8,ale nic sensownego nie znalazłem-dopiero po kilku miechach szukania przyprowadziłem go sobie z hamburga ale v6 3.2 benz...bo tam tez nic ciekawego z v8 nie było-znaczy były ale zmęczone konkretnie...o polsce nie pisze bo tutaj oferta rynkowa w220 to jest smiech na sali...
piszesz,że utrzymanie nie jest drogie-wszystko zależy od stanu auta i jak czesto go używasz i w jakich warunkach-jak codzienna jazda-zima i dużo stoi na dworzu-rdza go zeżre momentalnie-to bolaczka tych fur.ogólnie fury napchane elektroniką jak na tamte czasy-tyle,że jeszcze w miare stabilną-i jesli nie miały dzwona to wszystko działa i mało sie psuje.Jesli jednak trafi sie na auto zmęczone-jakich jest wiekszosc to wydatki będą mega duże.
Dodano: 12 lat temu
Do MarcinGP: Masz racje kolego mogło by być więcej koników lecz i tak sobie radzi.Pozdrawiam
Dodano: 12 lat temu
Do Przemo11K: Niewysilone to V8, będzie trwałe.
Dodano: 12 lat temu
Do sajeks: Jeszcze nie ma sezonu lecz dziś ludzie moim zdaniem chcą jechać bardziej okazałym autem do ślubu a niżeli w220.
Dodano: 12 lat temu
Do Przemo11K: I co? jest wzięcie?
Dodano: 12 lat temu
Wujek google pomógł zdjęcia znaleść?
Dodano: 12 lat temu
Do sajeks: Witaj kolego wystawiłem auto do ślubu z zamiarem pare groszy dodatkowo zarobić wiesz jak dziś jest w Polsce. Co do utrzymania nie jest to auto bardzo kosztowne lecz też do tanich nie należy może tak. Pozdrawiam
Dodano: 12 lat temu
Do grzesio70: Więcej fotek Grzesiu nie znajdziesz, bo sam tyle w necie znalazłem.
Dodano: 12 lat temu
Aż tyle kosztuje jego utrzymanie, że na śluby go wynajmujesz, czy jesteś zwkłym szoferem??
Dodano: 12 lat temu
no siema :)
Dodano: 12 lat temu
Robi wrażenie!
Dodano: 12 lat temu
witaj...
Dodano: 12 lat temu
Eska z tym motorem musi na prawdę sprawnie i komfortowo jeździć. Czekamy na więcej fotek;)
Dodano: 12 lat temu
Do wildpolish: kolego są fotki