Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy piotrlct » VIOFO A119S - aktualizacja firmware 4.0Prześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika piotrlct
Dodano: 2 miesiące temu
Blog odwiedzono 244 razy
Data wydarzenia: 06.12.2018
VIOFO A119S - aktualizacja firmware 4.0
Kategoria: inne
Ostatnio pojawiło się nowe oprogramowanie dla kamerki VIOFO A119S o numerku 4.0. Zmiany w stosunku do poprzednich wersji są istotne, gdyż dodano kilka ciekawych funkcji do menu.

•Dodano obsługę formatu .TS
•Dodano opcje: Ostrość i Bitrate
•Poprawiono jakość obrazu

Update jest banalnie prosty i zamyka się w kilku krokach:
- wyciągamy kartę pamięci z kamery (można ją wcześniej sformatować w urządzeniu) i wgrywany ściągnięty plik FWA119S.bin. Plik ma być w głównym katalogu (nie zakopywać go do folderów)
- instalujemy spowrotem kartę i włączamy kamerę. Najlepiej podłączyć urządzenie do stałego źródła zasilania, chociaż pod PC na kablu USB też się nic nie stanie (tylko po instalacji kamera przejdzie w tryb do odczytu)
- instalacja trwa kilkanaście sekund. W tym czasie mrugają diody czerwona i zielona.
- po instalacji należy jeszcze raz sformatować kartę w kamerce oraz (WAŻNE!) przywrócić ustawnienia fabryczne.

Aby pobrać nowe oprogramowanie, należy udać się na stronę:
PL
http://www.viofo.pl/oprogramowanie-do-kamer

lub na oficjalną stronę VIOFO:
https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000047224-viofo-a119s-car-dash-camera-firmware

Mimo, że VIOFO to czysta chińszczyzna, nie zaniedbują swoich produktów i kilka razy w roku pojawia się nowa wersja oprogramowania (poprawki i usprawnienia zgłaszane przez użytkowników są implementowane do oprogramowania). Również złego słowa nie można powiedzieć nt. dystrybutora i serwisu VIOFO w Polsce. Po roku użytkowania, kamerkę musiałem oddać do serwisu, gdyż czasami po zmianie ustawień w menu kamera przywracała automatycznie wartości fabryczne. Reklamacja zakończyła się wymianą kamery na nową.

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 12:20:29
Dodano: 2 miesiące temu
Do kstilger:
Dobre opinie zbiera teraz OPIA, ale cena to ok. 800 PLN
Viofo A119S mozna kupic ponizej 500 PLN, a jakość jest rowniez na wysokim poziomie. Filmy mozna sprawdzic na stronie wideorejestratory.pl. Tam do każdej kamery załączają oryginalne pliki z filmami, bo Youtube zawsze kompresuje filmy po swojemu i pogarsza jakość.
Dodano: 2 miesiące temu
za jakis czas bede rozgladal sie za kamerka:) ta wyglada calkiem niezle!
Dodano: 2 miesiące temu
Tutaj kawałek nagrany w nocy
https://www.youtube.com/watch?v=dFLEFP1OR_U
Dodano: 2 miesiące temu
Widzę kolejną osobę z portalu co posiada tę kamerkę, i mam nadzieję że któryś z Was panowie wrzuci tu coś z niej, bo wszystkie filmiki z neta które widziałam wyglądają na trochę poprawione, a przynajmniej na takie po niezłym montarzu. Może być nawet zdjęcie, oby nie podrasowane. Ta którą oglądałam w sklepie była naprawdę ok, ale za nic aż tak ładnie nie pokazywała jak to co znalazłam na YT.
Dobrze że nie ma problemu z gwarancją.
Ja na razie testuje swoje lusterko i zaczęłam od wymiany karty bo dostałam do niej jakąś słabą, którą 20min zgrywało 32gb. Zobaczymy co będzie z tą dziś włożoną za 8 dyszek. No i już widzę, że na tę chwilę przy wschodzie i zachodzie słońca nie radzi sobie z tym światłem i tylko z bardzo bliska widać rejestrację. W nocy jest bardzo dobrze, w dzień jak słońce wyżej też ok.
Jak jest w przypadku VIOFO?
Dodano: 2 miesiące temu
Zrób filmik i dodaj do auta. Chętnie pooglądamy to cacko.
Dodano: 2 miesiące temu
Dobrze, że nie nagrywa skośnych obrazów.
Najnowsze blogi
Dodano: 6 godzin temu, przez glotox
W tym tygodniu zrobiłem przegląd techniczny. Oprócz typowych czynności dodatkowo wymieniono po raz pierwszy klocki hamulcowe z przodu. Znawcy hybryd powinni trochę zapoznać się z tematem a ...
9 komentarzy
Dodano: 2 dni temu, przez housebee
Coś się dzieje w temacie, lepiej późno niż wcale, ale ja następny samochód dopiero za 4 lata będę ogarniał. Ktoś z Was już na ten projekt czeka? Źródło: ...
18 komentarzy
Dodano: 3 dni temu, przez AR_33
No i 20 tyś km za nami :) Po pierwszym stanie euforii nadszedł czas na dojrzała miłość ;) Jestem Alfisti od ponad 20 lat i po raz kolejny przekonuję się że Alfa Romeo to marka emocjonująca ...
6 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl