Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta Hyundai i30 N DCT » Tasty Ride - Chilly TripPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta Hyundai i30
  • przebieg 15 000 km
  • rocznik 2021
  • silnik 2.0 T-GDI
Dodano: 18 dni temu
Blog odwiedzono 100 razy
Data wydarzenia: 01.04.2023
Tasty Ride - Chilly Trip
Kategoria: podróż
Witam!

Wiosną tego roku po raz drugi wybrałem się z ekipą Tasty Ride na wycieczkę po okolicy. Tym razem był to wyjazd 3-dniowy.

Start miał miejsce w salonie Forda w Opolu. Był on oficjalnym partnerem wydarzenia i udostępnił na wyjazd 2 swoje auta. Mustang Mach-E jechał z nami w pierwszym dniu i służył jako demo dla osób chętnych. Ford Kuga pełnił role fotocara - podróżowali nim fotografowie i kamerzyści.

Z Opola, po obfitym śniadaniu wyruszyliśmy w stronę Głuchołaz i czeskiej granicy. Przejechaliśmy dwukrotnie przez serpentyny w Jesenikach, a następnie wróciliśmy na nocleg do Czarnej Góry.

W sobotę wyjechaliśmy w dalszą trasę przez Międzygórze, Spaloną, Zieleniec do Kudowy-Zdrój na obiad. Stamtąd znów przez Czechy do Lubawki, przez Kowary do hotelu obok Zalewu Sosnówka, gdzie robiliśmy sesje statyczne.

W niedzielę podjechaliśmy jeszcze pod skalny tunel pod Jelenią Górą i wracając do Świdnicy zrobiliśmy rundkę przez Góry Sowie.

Pogoda nie za bardzo dopisała, połowę piątku i soboty padał deszcz. Fotografowie byli zadowoleni, bo zdjęcia wyszły przez to niezwykle ciekawe. Po za tym event udał się bardzo fajnie. Na pewno nie jest to mój ostatni raz z tą ekipą.

Dodano: 13 dni temu
Impreza pierwsza klasa! Zdjęcia też wyszły rewelacyjnie, będzie co wspominać za rok! 👍😉😃
Dodano: 17 dni temu
Lubię takie akcje [up] Jest frajda :-)

Foty MEGA!!! [zakrecony] [bigok]
Dodano: 17 dni temu
Świetna impreza [up] Pozazdrościć Ekipy i Organizatora [bajer]

Klaty pierwszorzędne [cool]
Najnowsze blogi
Dodano: 52 minuty temu, przez promoring
Esperal używany jest w procesie leczenia dolegliwości alkoholowej przez implantację wszywki alkoholowej. W celu poddania się implantacji Esperalu uzależniony powinien poddać się konsultacji ...
Dodano: 19 godzin temu, przez powerTGS440
Wycieczka na spontanie :-) Międzyzdroje... Sobota 03.06.2023 pokonany dystans 740km Wyjazd 4:20 z Lubina Stacja Paliw Pieprzyk - (zatankowano do pełna), przyjazd do Międzyzdrojów 8:15 (3 ...
Dodano: 1 dzień temu, przez JacK
Na wyświetlaczu można włączyć kilkanaście różnych odczytów w tym także chwilowe spalanie i wtedy też pokazuje się czasami informacja, że silnik przełączył się na 2 cylindry. ...
1 komentarz
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl