Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy glotox » SPA SZARACZKAPrześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika glotox
Dodano: 3 miesiące temu
Blog odwiedzono 187 razy
Data wydarzenia: 04.12.2019
SPA SZARACZKA
Kategoria: serwis
Dwa razy w roku SZARACZEK przechodzi serwis gwarancyjny powłoki kwarcowej. Na zimę chciałem zabezpieczyć odpryski oryginalnym lakierem BMW. Oczywiście zakupiłem dedykowany kolor który okazuję się ciemniejszy jak na zdjęciu. Ręce opadają tym bardziej, że zaprawki kupowane w Toyocie są 4 krotnie tańsze od BMW.
Dodano: 3 miesiące temu
Do glotox: można się wk... Zdenerwować znaczy się.
Dodano: 3 miesiące temu
Do Egontar: Trochę za daleko, wczoraj rozmawiałem z lakiernikiem, weźmie klapkę od ładowania i dobierze oryginał :)
Dodano: 3 miesiące temu
Do glotox: W Tarnowie jest jedno miejsce gdzie wszyscy lakiernicy przyjeżdżają po lakier. To dawna lakiernia Daewoo, która była jedną z najnowocześniejszych w owym czasie w Polsce! Tam jak już dobrali to był naprawdę, świetnie dobrany, reszta zależała od lakiernika! :)
Dodano: 3 miesiące temu
Do Egontar: Niby oryginał a trzeba u pana "Władka" dobierać. Ręce opadają.
Dodano: 3 miesiące temu
Taki mały szczegół a boli najbardziej! Nie dobiorą w jakieś lakierni? U nas jest taki sklep, gdzie dobierają i robią spraye albo w buteleczkach. Koszt 20-30zł.
Dodano: 3 miesiące temu
Do _luckyboy_: ARA SYSTEM nie posiada takiego lakieru :(
Dodano: 3 miesiące temu
Lakier zaprawkowy za kilka złotych marki ARA SYSTEM zgrywa się bardzo dobrze z fabrycznym odcieniem.
Dodano: 3 miesiące temu
Do humvee5: Radość nie podlega dyskusji, tylko obsługa kiepska. W poniedziałek pojadę i zareklamuję, może mi wymienią na jaśniejszy.
Dodano: 3 miesiące temu
Do glotox: z drugiej strony ktoś tutaj napisał, że dopiero kupienie BMW5 przywróciło mu radość z jeżdżenia samochodem...
Dodano: 3 miesiące temu
Do Maarten73: Też znam, ale życie zaskakuje. Nie zawsze pozytywnie. ;)
Dodano: 3 miesiące temu
Do humvee5: BMW nie tylko modelami nie wzbudza zaufania - również (tym konkretnym) serwisem. Nie wyobrażam sobie, że kupuję u dealera drogi w cholerę samochód, a później ASO ma mnie gdzieś. Ktoś powie, że to normalne, otóż nie. Nie będę wnikał w szczegóły, ale znam osobiście zupełnie inny poziom dbania o klienta i jego samochód. ;)
Dodano: 3 miesiące temu
Do humvee5: Modele godne zaufania to może i ma. Ale strzela sobie w stopę pierdołami. Ja wiem, że każdy model model ma swój kod lakieru, chociaż na oko są podobne tylko nie wiem po co. Im więcej barw tym trudniej znaleźć odpowiednią.
Dodano: 3 miesiące temu
Do glotox:
"Smaczki" wyraźnie "umilają" Ci użytkowanie...;)
Dodano: 3 miesiące temu
Do glotox: nie wiedzieć czemu, BMW nie ma już modeli absolutnie godnych zaufania...
Dodano: 3 miesiące temu
Do Maarten73: Oponę niestety muszę kupić sam. A co się tyczy TOYOTY to naprawdę nie wiem, że mam samochód. Przeglądy robię o czasie i ma już 220000 km. przebiegu. Córa jest zadowolona i to jest najważniejsze w tym wszystkim.
Od BMW oczekiwałbym tego samego. "Zwykły" Kowalski nie obrażając nikogo dobierze odcień lakieru, a tego nie może zrobić autoryzowany serwis.
Dodano: 3 miesiące temu
Odnoszę wrażenie, że w porównaniu z Toyotą, BMW dostarcza Ci więcej wrażeń, niekoniecznie pozytywnych... jak sprawa opony?
Dodano: 3 miesiące temu
Co za życie.....
Najnowsze blogi
Dodano: 15 godzin temu, przez MarcinGP
Cześć. Jak pewnie zauważyliście kopiowanie linków z komentarzy pod własnymi wpisami lub pod własnymi autami jest kłopotliwe. Chcąc zaznaczyć link przesuwa się cały komentarz. Natomiast ...
6 komentarzy
Dodano: 2 dni temu, przez _luckyboy_
Cześć, po latach wykupywania OC w AXA Direct przeniosłem się do YU! Cały proces zakupu polisy przebiega w smartfonie, podpina się kartę płatniczą w celu comiesięcznego ściągania ...
22 komentarze
Dodano: 3 dni temu, przez pafka
PODSUMOWANIE I KWARTAŁU 2020 ROKU Już tradycyjne 6 stycznia pod Zamkiem Książ w Wałbrzychu pojawiłem się na cyklicznym spocie alfaholików. Spora frekwencja, ok 35 aut, z tego co ciekawe ...
11 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl