Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta Ford Mondeo mondek » serwisPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta Ford Mondeo
Dodano: 25 dni temu
Blog odwiedzono 210 razy
Data wydarzenia: 02.10.2020
serwis
Kategoria: serwis
Cóż przebieg 180kkm zbliża się wielkimi krokami wiec należy zmienić olej filtry i rozrząd . Ceny nawet nie wygórowane
olej 220 filtry oryginalne 135 rozrząd ina 505 wymiana we własnym zakresie .
Ciekawe bo rozrząd przez ASO forda zaleca wymianę na 210kkm. Ale widziałem już zmęczone paski i pompy wody po mniejszym przebiegu.

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020 10:20:11
Dodano: 12 dni temu
Do MarcinGP: A teraz go kolana bolą [niewiem] o co chodzi?
Dodano: 12 dni temu
Do Egontar: Słusznie prawisz Piter [bigok]

A Waldek w sierpniu sam skutecznie się przesmarował u Łukaszenki [smiech2]
Dodano: 12 dni temu
Do piotrlct: Hesteśmy tu po prostu prawie od samego początku portalu, a na pewno od zmiany formuły. Znamy się więc od lat i nie tylko wirtualnie, ale spotykaliśmy sie wiele razy choćby na ogolnopolskich spotach. O naszych autach wiemy prawie wszystko, więc dyskusje o nich pojawiają się przy kolejnych wpisach. Czesto rozmawiamy tez telefonicznie wiec co tu jeszcze pisać? Proponuję nie narzekać i robić swoje a na pewno będzie to docenione. 😇😎💬🗨👋
Dodano: 12 dni temu
Do MarcinGP: Chyba nie. Waldka trza przesmarować!
Dodano: 13 dni temu
Do mucko1: Nie ma kto pomasować, czy jak...? ;-)
Dodano: 13 dni temu
Do MarcinGP:
No bo kolano mnie bolało.
Dodano: 13 dni temu
Do mucko1: Ale coś u Qchara na sprzęgło narzekałeś... [niewiem]
Dodano: 13 dni temu
Do piotrlct: Teraz na całym portalu będziesz wklejał ten sam komentarz? Może lepiej blog by było zrobić, a nie zachowywać się jak Wiesłav? Wtedy większość tam trafi, bo tu wpisów w motoblogach jak na lekarstwo i każdy nowy, choćby był najgłupszy to wydarzenie bez precedensu. Odpowiedziałem Ci już tutaj (link poniżej) więc nie pójdę za Twoim przykładem i nie będę się dublował. Proszę:

https://www.autowcentrum.pl/blog/post/zakup-twinga-i-pierwsze-inwestycje,37543/
Dodano: 13 dni temu
Do MarcinGP:
No, auto od poniedziałku w domu. :)
Dodano: 13 dni temu
Do piotrlct: Z jednej strony to prawda co piszesz a z drugiej to obraz tego jak ten portal jest traktowany zarówno przez administratorów jak i użytkowników. Administratorów chyba już w ogóle nie ma, strona nie ma żadnych updatów, żadnych modyfikacji, istnieje sobie wyłącznie na serwerze bez jakiegokolwiek supportu. Aktywnych użytkowników wpisujących blogi jest jak na lekarstwo. Ostatnio nie pojawia się nawet jeden blog w ciągu dnia. Ta grupka o której piszesz zapewnia jedyny ruch na tym serwerze, owszem pisze od rzeczy i na tematy zupełnie nie związane z blogami (ja się również do nich zaliczam) ale mimo wszystko odpowiadamy także na te merytoryczne pytania i wpisy. W komentarzach raczej trudno znaleźć źródło wiedzy. Nie sądzę, żebyśmy przyczyniali się szczególnie do odpływu osób z AWC, tu po prostu już prawie nikt się nie loguje i nie wypowiada.
Dodano: 14 dni temu
DRODZY PANOWIE! Od kilku lat panuje na AWC pewna atmosfera, stworzona przez grupkę osób, która traktuje ten portal jako prywatny komunikator. Pół biedy, gdyby to się odbywało tylko na czacie, natomiast pisanie by tylko cokolwiek napisać na blogach jest bez sensu. 90% Waszych wypowiedzi nie są w ogóle na temat i nie wnoszą żadnej merytorycznej dyskusji. Piszecie czasami o jakiś swoich prywatnych sprawach, które tak naprawde guzik interesuje innych użytkowników. Kilka lat temu z ciekawością czytałem blogi, gdyż czasami można było się z nich dowiedzieć o fajnych rzeczach. Natomiast teraz jak widzę kilkadziesiąt komentarzy bez sensu, to wyłowienie interesujących rzeczy z blogu jest niemożliwe. . Dlatego część fajnych ludzi po prostu stąd odeszło. Proszę, ogarnijcie się trochę z tym i nie traktujcie AWC jak swój prywatny face(auto)book.
Dodano: 14 dni temu
Do mucko1: A Ty zrobiłeś już w końcu te wymiany w "Vojtku"? [niewiem]
Dodano: 14 dni temu
Normalnie taniocha, nie to co u mnie. [up]
Dodano: 14 dni temu
Do Egontar: Cud, że nie sparciał i nie pękł [hihi]
Dodano: 14 dni temu
Dobra robota! W moim Citroenie rozrząd co 240 tys km ... albo co 5 lat. Zrobiłem po siedmiu, a przebieg miałem 90tys km!
Dodano: 23 dni temu
Do trebuh_b: No problemo Amigo [up]
Dodano: 23 dni temu
Do yatsec: oj wort mam nadzieje ze się odwdzięczy bezawaryjna jazdą
Dodano: 24 dni temu
Ford serwisu wort.
Dodano: 24 dni temu
Do MarcinGP: udało sie dzieki
Dodano: 24 dni temu
Zmniejsz rozdzielczość!!!

Ustaw najlepiej 1024x768 (dla 4:3) lub na HD Ready 1280×720 (dla 16:9) ale nie wyższej.
Bezpośrednio z telefonu na pewno ne wejdą.
Najnowsze blogi
Dodano: 14 godzin temu, przez Kaleos
Zastanawiam się nad żarowkami do mojego volvo v40 rocznik 2003 z https://zarowki-samochodowe.pl/auto/volvo-v40-1999-2004/ - ktoś testował?
1 komentarz
Dodano: 17 godzin temu, przez MarcinGP
Witajcie. Tak jak już wspominałem, kopia portalu AwC funkcjonuje w domenie otomoto.pl na adresie: https://osa.otomoto.pl/ Do tego, można się tam zalogować więc loginy i hasła oraz ...
9 komentarzy
Dodano: 21 godzin temu, przez MaArek77
Niby o gustach się nie dyskutuje ale jednak są pewne wyznaczniki. Podobno auta typu kombi ładne być nie mogą. Obecnie najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane są Crossovery i te nieco ...
6 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl