Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta Peugeot 206 » Latający koniec wakacjiPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta Peugeot 206
Dodano: 16 dni temu
Blog odwiedzono 127 razy
Data wydarzenia: 30.06.2019
Latający koniec wakacji
Kategoria: wypadek
Jeden z moich byłych samochodów trafił w ręce znajomej. Niestety tydzień temu podczas powrotu z wakacji doszło do wypadku w którym francuska diva (samochód, nie znajoma) dwukrotnie koziołkowała.
Na pokładzie 3 osoby w tym dziecko, na szczęście nikomu się nic nie stało, poza kilkoma zadrapaniami. Żadna poduszka nie odpaliła, nawet boczne w które auto było wyposażone, najwyraźniej przeciążenia na czujnikach nie były wystarczająco wysokie. Koniec końców auto trafiło na złom ale dzielnie zakończyło swój 18 letni żywot.
Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 21:51:20
Dodano: 13 dni temu
Do damian88max: w poduszkach nie ma gazu:)
Dodano: 13 dni temu
poduszki podobno wymienia sie po 10latach zeby miec pewność ze wystrzelą ;) może juz nie było gazu i dlatego nie wystrzeliły
Dodano: 14 dni temu
najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stalo!
Dodano: 14 dni temu
Do yatsec: no to pechowo, że niedziela. Generalnie złomy też lawety mają. Ode mnie auto sami odebrali, na miejscu jeszcze od ręki wystawili rachunek/potwierdzenie utylizacji, wypłacili 400 pln za grata i z nim odjechali.
Dodano: 14 dni temu
Oooo KurŁa, grubo 🙈
Dodano: 14 dni temu
Ale się narobiło :(
Dodano: 14 dni temu
Do MarcinGP: laweciarz to inna firma niż złom, który go kupił. Laweciarz oczywiście policzył sobie za usługę. To był weekend, niedziela i żaden złom cąłodobowy w rejonie gdzie doszło do wypadku nie funkcjonował. Okazało się niestety, że był podstawowy pakiet OC w którym nie było assistance i ewentualnego odholowania w cenie ubezpieczenia.
Dodano: 15 dni temu
Grubo, dobrze, że wszyscy cali i zdrowi. Już po aucie. Laweciarz odkupił od razu, czy najpierw policzył za wywóz z miejsca zdarzenia?
Dodano: 15 dni temu
Latające to mogą być talerze [hihi] i gary u Kudłatej Magdy Gessler z domu Ikonowicz 😁
Dodano: 14 dni temu
Do Typowy_Janusz: gdyby się dało z niego teraz zrobić Hindustana Ambassadora jak w tej reklamie to bym go z powrotem brał:)
Dodano: 15 dni temu
Teraz wygląda jak z reklamy ze sloniem sprzed lat
Najnowsze blogi
Dodano: 5 godzin temu, przez Typowy_Janusz
Cześć, do czerpania pełnej przyjemności z jazdy 308 brakowało mi tylko dobrego ogumienia, do którego przywiązuję bardzo dużą uwagę. Opony GT Radial które otrzymałem z samochodem miały ...
12 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez paweldejko
Wiadomo. Alfiarz bez lawety, to jak żołnierz bez karabinu. Także i mnie spotkało. Tyle, że to nie Alfa się popsuła, tylko akumulator marki Centra. Polski – patriotyczny. Zwarcie celi, ...
14 komentarzy
Dodano: 2 dni temu, przez MaArek77
Żyjemy w trudnych czasach, dotyczy to nawet motoryzacji. Wszechwiedząca Unia Europejska (czytaj Niemcy) wiedzą najlepiej czego potrzebujemy i co musimy zrobić. Co jeść, czym jeździć, jak ...
32 komentarze
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl