Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta Peugeot 206 » Latający koniec wakacjiPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta Peugeot 206
Dodano: 3 miesiące temu
Blog odwiedzono 182 razy
Data wydarzenia: 30.06.2019
Latający koniec wakacji
Kategoria: wypadek
Jeden z moich byłych samochodów trafił w ręce znajomej. Niestety tydzień temu podczas powrotu z wakacji doszło do wypadku w którym francuska diva (samochód, nie znajoma) dwukrotnie koziołkowała.
Na pokładzie 3 osoby w tym dziecko, na szczęście nikomu się nic nie stało, poza kilkoma zadrapaniami. Żadna poduszka nie odpaliła, nawet boczne w które auto było wyposażone, najwyraźniej przeciążenia na czujnikach nie były wystarczająco wysokie. Koniec końców auto trafiło na złom ale dzielnie zakończyło swój 18 letni żywot.
Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 21:51:20
Dodano: 3 miesiące temu
Do damian88max: w poduszkach nie ma gazu:)
Dodano: 3 miesiące temu
poduszki podobno wymienia sie po 10latach zeby miec pewność ze wystrzelą ;) może juz nie było gazu i dlatego nie wystrzeliły
Dodano: 3 miesiące temu
najwazniejsze ze nikomu nic sie nie stalo!
Dodano: 3 miesiące temu
Do yatsec: no to pechowo, że niedziela. Generalnie złomy też lawety mają. Ode mnie auto sami odebrali, na miejscu jeszcze od ręki wystawili rachunek/potwierdzenie utylizacji, wypłacili 400 pln za grata i z nim odjechali.
Dodano: 3 miesiące temu
Oooo KurŁa, grubo 🙈
Dodano: 3 miesiące temu
Ale się narobiło :(
Dodano: 3 miesiące temu
Do MarcinGP: laweciarz to inna firma niż złom, który go kupił. Laweciarz oczywiście policzył sobie za usługę. To był weekend, niedziela i żaden złom cąłodobowy w rejonie gdzie doszło do wypadku nie funkcjonował. Okazało się niestety, że był podstawowy pakiet OC w którym nie było assistance i ewentualnego odholowania w cenie ubezpieczenia.
Dodano: 3 miesiące temu
Grubo, dobrze, że wszyscy cali i zdrowi. Już po aucie. Laweciarz odkupił od razu, czy najpierw policzył za wywóz z miejsca zdarzenia?
Dodano: 3 miesiące temu
Latające to mogą być talerze [hihi] i gary u Kudłatej Magdy Gessler z domu Ikonowicz 😁
Dodano: 3 miesiące temu
Do Typowy_Janusz: gdyby się dało z niego teraz zrobić Hindustana Ambassadora jak w tej reklamie to bym go z powrotem brał:)
Dodano: 3 miesiące temu
Teraz wygląda jak z reklamy ze sloniem sprzed lat
Najnowsze blogi
Dodano: 4 godziny temu, przez paweldejko
O tym jaka tapicerka jest najlepsza, można mówić bez końca. Trochę się dziwię, że od lat najbardziej pożądanym i najdroższym obszyciem siedzeń pozostaje to ze skóry naturalnej. Skóra ma ...
5 komentarzy
Dodano: 12 godzin temu, przez Thieru
Witam serdecznie :) Kopę lat minęło od ostatniego wpisu, ale byłem dość zajęty życiem, a poza tym nie umiałem sobie przypomnieć hasła do profilu i się zalogować do portalu :D W ...
7 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez VAGuberalles
Cześć każde auto cierpi na jakieś bolączki związane z oszczędnościami producenta. W moim 308 producent zaoszczędził na podszybiu - nie ma typowego metalowego gdzie może zbierać się ...
17 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl