Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy Typowy_Janusz » Filtry LPG po 20.000kmPrześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika Typowy_Janusz
Dodano: 3 miesiące temu
Blog odwiedzono 131 razy
Data wydarzenia: 15.04.2019
Filtry LPG po 20.000km
Kategoria: inne
Szambo
Dodano: 2 miesiące temu
Do Typowy_Janusz:
Ja nie zaglądałem, bo musiałbym wymieniać uszczelkę. Zaglądane było przy wymianie. :)
Dodano: 2 miesiące temu
Do mucko1: Temat zaczął się od tankowania na jednej ze stacji Shell, bo zawsze jak zmieniałem stację to zaglądałem do filtra (mam rozkręcany odstojnik).
Dodano: 2 miesiące temu
Nic tak nie pomaga jak tankowanie na sprawdzonej stacji.
Ja jak miałem Lanosa zagazowanego, to co 10-15 tys wymieniałem świece, przewody wysokiego i filtry, zresztą wszystkie filtry i olej. Wyglądało to lepiej niż u Ciebie.
Dodano: 2 miesiące temu
Po prostu trzeba wymieniać razem z olejem,co 15 tysięcy.
Dodano: 3 miesiące temu
Sądzę, że do gazu nic nie dodają a raczej nie odejmują. Te filtry wyglądają jakby zatrzymały rdzawy pył. Często gaz jest zanieczyszczany nie tyle w procesie produkcji co dopiero na etapie końcowym, dystrybucji. Wiele stacji nie czyści regularnie zbiorników w których gromadzi się woda powodując korozję. W filtrach są nawet specjalne magnesy często do wyłapywania własnie drobinek skorodowanych metali. Bywa też że gaz nie jest do końca wyczyszczony z samej wody, która jest używana do płukania go na etapie produkcji.
Dodano: 3 miesiące temu
Do pafka: Ja też słyszałem takie opinie od swojego gazownika, że dodają jakieś gawno i zakleja to filtry i wtryski. A co do gazu z zachodu to też słyszałem, że jak ktoś ma wystrojone auto na gazie z Raichu to jak wjedzie do PL to auto nie jedzie. Można przestroić ale jak wróci do "siebie" to będzie miał to samo tylko odwrotnie.
Dodano: 3 miesiące temu
Do pafka: Przez 15.000km było czysto, bo sobie zaglądałem do FFL, przez zimę gdzieś szambo zatankowałem albo butla koroduje od środka.
Dodano: 3 miesiące temu
Z tego co słyszałem to też wina naszego gazu. Jakbyś jeździł w Niemczech, te filtry pewnie by inaczej wyglądały.
Najnowsze blogi
Dodano: 5 godzin temu, przez Typowy_Janusz
Cześć, do czerpania pełnej przyjemności z jazdy 308 brakowało mi tylko dobrego ogumienia, do którego przywiązuję bardzo dużą uwagę. Opony GT Radial które otrzymałem z samochodem miały ...
12 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez paweldejko
Wiadomo. Alfiarz bez lawety, to jak żołnierz bez karabinu. Także i mnie spotkało. Tyle, że to nie Alfa się popsuła, tylko akumulator marki Centra. Polski – patriotyczny. Zwarcie celi, ...
14 komentarzy
Dodano: 2 dni temu, przez MaArek77
Żyjemy w trudnych czasach, dotyczy to nawet motoryzacji. Wszechwiedząca Unia Europejska (czytaj Niemcy) wiedzą najlepiej czego potrzebujemy i co musimy zrobić. Co jeść, czym jeździć, jak ...
32 komentarze
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl