Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy Typowy_Janusz » Filtry LPG po 20.000kmPrześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika Typowy_Janusz
Dodano: 8 dni temu
Blog odwiedzono 87 razy
Data wydarzenia: 15.04.2019
Filtry LPG po 20.000km
Kategoria: inne
Szambo
Dodano: 5 dni temu
Do Typowy_Janusz:
Ja nie zaglądałem, bo musiałbym wymieniać uszczelkę. Zaglądane było przy wymianie. :)
Dodano: 5 dni temu
Do mucko1: Temat zaczął się od tankowania na jednej ze stacji Shell, bo zawsze jak zmieniałem stację to zaglądałem do filtra (mam rozkręcany odstojnik).
Dodano: 6 dni temu
Nic tak nie pomaga jak tankowanie na sprawdzonej stacji.
Ja jak miałem Lanosa zagazowanego, to co 10-15 tys wymieniałem świece, przewody wysokiego i filtry, zresztą wszystkie filtry i olej. Wyglądało to lepiej niż u Ciebie.
Dodano: 6 dni temu
Po prostu trzeba wymieniać razem z olejem,co 15 tysięcy.
Dodano: 7 dni temu
Sądzę, że do gazu nic nie dodają a raczej nie odejmują. Te filtry wyglądają jakby zatrzymały rdzawy pył. Często gaz jest zanieczyszczany nie tyle w procesie produkcji co dopiero na etapie końcowym, dystrybucji. Wiele stacji nie czyści regularnie zbiorników w których gromadzi się woda powodując korozję. W filtrach są nawet specjalne magnesy często do wyłapywania własnie drobinek skorodowanych metali. Bywa też że gaz nie jest do końca wyczyszczony z samej wody, która jest używana do płukania go na etapie produkcji.
Dodano: 7 dni temu
Do pafka: Ja też słyszałem takie opinie od swojego gazownika, że dodają jakieś gawno i zakleja to filtry i wtryski. A co do gazu z zachodu to też słyszałem, że jak ktoś ma wystrojone auto na gazie z Raichu to jak wjedzie do PL to auto nie jedzie. Można przestroić ale jak wróci do "siebie" to będzie miał to samo tylko odwrotnie.
Dodano: 8 dni temu
Do pafka: Przez 15.000km było czysto, bo sobie zaglądałem do FFL, przez zimę gdzieś szambo zatankowałem albo butla koroduje od środka.
Dodano: 8 dni temu
Z tego co słyszałem to też wina naszego gazu. Jakbyś jeździł w Niemczech, te filtry pewnie by inaczej wyglądały.
Najnowsze blogi
Dodano: 6 godzin temu, przez Typowy_Janusz
Święta, święta i po świętach, przejechane do rodziny i z powrotem prawie 400km. Jadąc na święta 120-130km/h i trochę "eską" 150 spalił mi średnio 5,8l/100km, ale 180km zrobiłem w 2h ...
2 komentarze
Dodano: 16 godzin temu, przez ArizonacarWawa
witajcie! w ubiegłą sobotę postanowiliśmy zwiedzić White Rock znajdujące się w Kanadzie w BC. Jest to miasto nad oceanem zamieszkałe głównie przez emerytów.I tak w starym Cadillacu można ...
6 komentarzy
Dodano: 2 dni temu, przez humvee5
Ponieważ liczy się pamięć i proste życzenia składane Przyjaciołom, Bliskim i Znajomym, więc pozwólcie że oszczędzę w blogu dodawania obrazków czy GIF-ów. Gdzieś usłyszałem, że ...
10 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl