Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta BMW Seria 5 Gertruda » Bułka zimowaPrześlij sugestię
Wpis w blogu auta BMW Seria 5
Dodano: 8 miesięcy temu
Blog odwiedzono 198 razy
Data wydarzenia: 11.12.2019
Bułka zimowa
Kategoria: awaria
Nie mam ostatnio szczęścia do opon. Całe lata nie miałem z nimi problemów aż tu w ciągu ostatniego roku dwa razy.
W zeszłym roku kupiłem komplet nowych zimówek, Pirelli. I zakładając ostatnią znaleźliśmy bułę na boku... Gdyby to jeszcze były stare kapcie to bym miał motywację kupienia nowego kompletu.
Co ciekawe, uszkodzona opona była założona na lewym, tylnym kole a bokami nie jeżdżę, mimo, że to Bolid Młodzieży Wiejskiej. I nie zauważyliśmy tego ściągając opony po sezonie zimowym na wiosnę a to było na zewnętrznej stronie. Wyszło dopiero po testowym napompowaniu do 4 barów. Sprawdźcie dokładnie stan swoich butów na zimę!:)
PS: zdjęcie ukradzione z internetu, nie zrobiłem swojego. U mnie nawet nie ma śladu przetarcia gumy na boku, powierzchnia idealnie gładka.
Ostatnia aktualizacja: 11.12.2019 16:16:32
Dodano: 8 miesięcy temu
Krawężniki...
Najnowsze blogi
Dodano: 1 dzień temu, przez humvee5
Kategorię wpisu wybrałem wyłącznie taką, na ile pozwala dobrodziejstwo inwentarza programistów. Tymczasem nie tyle mam pomysł na modyfikację w aucie, ile... zmianę auta, czyli klasyczną ...
30 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez robsonik67
przy niespełna 4 tys.km przebiegu ,na wygodnie szerokim odcinku autostrady w Wirtembergii ,przy temp.zewn.15st.C, ok. godz.5 rano. Stwierdziłem ,że już nadszedł ten czas i zatrzymałem się na ...
19 komentarzy
Dodano: 1 dzień temu, przez KKrzysztof79
No to kolejny raz pojechaliśmy pościągać się na zlot SierraFan. Pogoda dopisała aż za bardzo bo się czułem jak na patelni :)
11 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl