Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog kierowcy VAGuberalles » Archoil AR6900-D MaxPrześlij sugestię
Wpis w blogu użytkownika VAGuberalles
Dodano: 9 dni temu
Blog odwiedzono 82 razy
Data wydarzenia: 07.09.2019
Archoil AR6900-D Max
Kategoria: inne
Cześć,

ktoś stosował, jakieś opinie i spostrzeżenia?
Dodano: 1 godzina temu
Do VAGuberalles: przede wszystkim to nie wiem co chcesz uzyskać. Chcesz "uszlachetnić" ropę czy czyścic wtryskiwacze czy co w zasadzie?
Nie ma potrzeby dodatkowej lubryfikacji paliwa diesla, wtryskiwacze i pompa są przystosowane do pracowania właśnie na tym paliwie. Dodatkowe poprawianie paliwa jeśli coś już szwankuje i jest zużyte to tylko pacykoanie trupa i nie daje. Jeśli chcesz wyczyścić układ wtryskowy to jedyny dość skuteczny środek, który znam i stosuję i faktycznie poprawia korekcję wtrysków to Liqui Moly Diesel Spulung 2666. Można go niby wlewać do baku i czekać na powolny proces czyszczenia ale najlepiej go podpiąć przez filtr bezpośrednio do wtryskiwaczy i "przepracować" całą puszkę. Alternatywnie jeśli będziesz wymieniał filtr paliwa to trzeba go zalać tym środkiem zamiast paliwa.
Dodano: 1 godzina temu
Do yatsec: To może to lepsze??

Dodano: 1 godzina temu
Do MarcinGP: Użyłem tylko CTRL+C i CTRL+V, a Ty już dobierasz się do mojego tyłka
Dodano: 2 dni temu
Do VAGuberalles: Straszna papka pseudoinformacyjna.
Najpierw chciałem znaleźć nagrodę Nobla, którą się chwalą - poległem. Wyniki wyszukiwania modyfikatorów spalania i nobla wyrzucają wyłacznie ten produkt i nic więcej. Nawet próba kombinacji poszczególnych słów przetłumaczonych na angielski na stronie która wylicza wszystkie nagrody Nobla od początku jej powstania nie daje rezultatów.
"Wyłącznie aktywne składniki"? Jak aktywne? Pasywnych nie ma i są gorsze?
Podwyższa liczbę cetanową oleju i przez to zwiększa moc? Liczba cetanowa decyduje o momencie zapłonu. I jest wyliczona normą dla paliw, bez tego konstruktorzy diesli nie mogliby dopasować stopnia sprężania w stosunku do zapłonu. Podwyższenie tej liczby wiązałoby się z niekontrolowanym przedwczesnym zapłonem. Ergo, rozpierduchą a nie podwyższoną mocą:)
Już nie wspominając, że każde paliwo ma przeciwutleniacze, demulgatory i inhibitory korozji.
Mam wrażenie, że ten dodatek by się bardziej sprawdził przy tankowaniu nafty albo innej gnojowicy.
Last but not least - jak już produkt podaje jedyny konkret czyli testy smarowania HFRR to konkrety się kończą. Uzyskał "wyśmienity" wynik. Normą dla diesla w Europie jest < 460 μm. Ile sobie liczy "wyśmienitość"?
Konkluzja - dużo trudnych słów wrzuconych do kubła i wymieszanych ze sobą dających wrażenie technologii kosmicznej a w rzeczywistości to pseudonaukowy bełkot z odpowiednio dobranymi słowami.
Dodano: 2 dni temu
Do VAGuberalles: Twój wywód to czysta reklama. Pracujesz tam? Żałośnie się to czytało. Może jest i dobry ale sposób przedstawienia trąci marketingiem z dolnej półki. Jak jest taki dobry to nalej go sobie w tyłek i zrób pomiary czy kupa jest mniej toksyczna.
Dodano: 2 dni temu
Do VAGuberalles: Po prostu zadałeś zbyt skomplikowane pytanie, nikt z nas na forum nie kupuje nic z wyższej półki! ;)
Dodano: 3 dni temu
Do Egontar: Koniec końcem rozważań wlałem do pełna Verva Diesel
Dodano: 3 dni temu
Do VAGuberalles: [up]
Dodano: 5 dni temu
Do Egontar:

Archoil AR6900-D MAX – Advanced Fuel Synthesis (PD&CR DIESEL) – to najbardziej zaawansowany unikalny 100% aktywny kompleksowy koncentrat silnego nano modyfikatora spalania oleju napędowego Archoil, najwyższej skuteczności detergentów oraz dodatków smarnych i obniżających tarcie, cetane boostera i innych uzupełniających składników (m.in. przeciwutleniacz, demulgator, inhibitor korozji) opracowany dla najbardziej wymagających użytkowników oczekujących maksymalnej ochrony i osiągów od każdego silnika wysokoprężnego.
Archoil AR6900-D MAX stworzono przy wykorzystaniu nagrodzonej Nagrodą Nobla technologii syntezy nanotechnologicznych modyfikatorów spalania i molekuł paliw węglowodorowych.
AR6900-D MAX jest odpowiedni do ciągłego stosowania do wszystkich typów oleju napędowego i wszystkich typów silników wysokoprężnych (włącznie z najnowszymi common rail), także wyposażonych w EGR i DPF/FAP, SCR także klasy EURO 5/6.
AR6900-D MAX jest zgodny oraz ulepsza każdy olej napędowy spełniający normę EN 590.
Wyłącznie aktywne składniki AR6900-D MAX smarują, czyszczą, poprawiają skuteczność procesu spalania a także podwyższają liczbę cetanową oleju napędowego nawet o 4 punkty (stosując AR6900-D MAX w proporcji 1ml na 1L ON), bezpiecznie podwyższając dostępną moc i moment obrotowy silnika a jednocześnie obniżając spalanie i emisje szkodliwych związków.
Skuteczność stopniowego regularnego czyszczenia i smarowania układu paliwowego Common Rail stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami wymagających testów DW-10 Injector “Keep Clean Test” oraz DW-10 Injector “Clean Up Test”.
Skuteczność smarowania i ochrony przeciwzyżyciowej i przeciwzatarciowej układu paliwowego stosując AR6900-D MAX potwierdzono wyśmienitymi wynikami testów HFRR w proporcji rekomendowanej 1:1000 a także w ilości dwukrotnie niższej 1:2000.

Nie zawiera żadnych zbędnych składników bazowych ani wypełniaczy.

Instrukcje stosowania:
Stosować do oleju napędowego w proporcji 1:1000 (50ml na 50L ON)
Dodano: 5 dni temu
A to do dwusuwa? [niewiem] Mam podobny trawol do kosiarki! :)
Dodano: 7 dni temu
Nie znam, nie wypowiadam się...
Dodano: 7 dni temu
No niestety nie pomogę. :(
Najnowsze blogi
Dodano: 1 dzień temu, przez yatsec
W zeszły weekend odbyła się w Sosnowcu w hali Silesia EXPO druga edycja MotoLegends. Wystawiliśmy tam 8 swoich pojazdów jako "Gliwickie Klasyki" (można nas znaleźć pod tą nazwą na ...
10 komentarzy
Dodano: 3 dni temu, przez paweldejko
Na Facebooku wyświetlają mi się sponsorowane treści od Otomoto. Przeważnie są to jakieś ciekawe oferty. Tym razem pojawił się Bugatti Chiron. 18 000 000 zł... spoko. No właśnie. ...
7 komentarzy
Dodano: 3 dni temu, przez mucko1
No właśnie, krótko i na temat – moja żona zajeździła kolejny odkurzacz. Normalnie robota pali Jej się w rękach, tylko dlaczego włącznie z silnikami odkurzaczy? :)))) Jako, że Piaseczno ...
75 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl