Tutaj jesteś: Społeczność » Blogi » Blog auta Toyota Prius PEREŁKAPrześlij sugestię
Dodano: 23 dni temu, przez glotox
W czasie podróży do Moskwy nie mogłem ominąć miejsca pamięci narodowej w Katyniu. Robi ogromne wrażenie i przerażenie.
Dodano: 23 dni temu, przez glotox
Oczekiwania były trochę większe, ale jechaliśmy w dobrym nastroju. Wynik zostanie zapomniany a wycieczka zostanie w pamięci na lata. Foto relacja pokazuje wszystko. cena benzyny waha się od 2,50 - 2,80 zł za litr benzyny. W czasie podróży "pękło" magiczne 200000 km. Jak do tej pory PEREŁKA spisuje się bez zarzuty a trochę Europy już zwiedziła.
Dodano: 1 miesiąc temu, przez glotox
Witam. W czwartek PEREŁKA przeszła przegląd okresowy. Wszystko zostało sprawdzone oraz wymieniono wszystkie filtry i zrobione dezynfekcję klimatyzacji. PEREŁKA spisuje se nadal bez zarzutu. Teraz tylko zostało pakowanie i jazda do Moskwy kibicować NASZYM. POLSKA - biało-czerwoni.
Dodano: 5 miesięcy temu, przez glotox
PEREŁKA jeździ i ma się dobrze. Przez te 4,5 roku trochę kilometrów razem zrobiliśmy. Zdziwienie niektórych mechaników było przy oględzinach klocków hamulcowych. Oryginałki mają jeszcze 6 mm i można śmigać dalej. Z całego okresu eksploatacyjnego awarii uległy tylko żarówki a dokładniej 3 żarówki podświetlenia rejestracji i środka auta. Może jestem monotematyczny ale o czym tu pisać.
Dodano: 11 miesięcy temu, przez glotox
W dniu dzisiejszym PEREŁKA została poddana przeglądowi serwisowemu. Wykonano test baterii napędu hybrydowego który wykazał 80 % pojemności. Wszystkie parametry testu przeszła pozytywnie. Gwarancja na baterię została przedłożona o rok.
Dodano: 1 rok temu, przez glotox
Kilometry same lecą :) Przegląd przeszedł bez większych problemów, no może z jednym ubyło od nowości 10% czynnika w klimatyzacji. Porównując inne auta, to po czterech latach uważam za wynik rewelacyjny. Przy okazji zmieniona filtr na węglowy. (taka promocja w TOYOCIE) Oprócz tego przy następnym serwisie trzeba pomyśleć o nowych klockach hamulcowych, przednie ( do wymiany )posiadają 4 mm, a tylne 8 mm. Poza tym wszystko OK.
Dodano: 1 rok temu, przez glotox
W Nowym Roku przyszedł czas na serwis po następnych przejechanych 15 000 km. Wszystko posprawdzane, wymieniono olej, filtry i jest teraz OK. Następne kilometry przede mną. Nie było by nic dziwnego gdyby nie serwisowa wymiana zbiornika par paliwa oraz górnej części pompy paliwa. Czasowo nie byłem przygotowany na taką rozbiórkę samochodu ale czego się nie robi dla bezpieczeństwa jazdy. Panowie zgrabnie rozmontowali i zmontowali nowe części, ale pakowanie powrotne całego samochodu ...
Dodano: 1 rok temu, przez glotox
Dziś po przejechaniu 120998 km odwiedziłem zaprzyjaźniony serwis TOYOTY w Płocku. 2,5 godz. wystarczyło na sprawdzenie i wykonanie wszystkich czynności serwisowych. Autko sprawuje się OK. Nie ma o czym pisać bo to jest TOYOTA :).
Dodano: 2 lata temu, przez glotox
Długo oczekiwany wyjazd PEREŁKĄ do Paryża przebiegł bez żadnych problemów. Sprawiła się rewelacyjnie. Mieliśmy do przejechania około 1500 km w jedną stronę. Mimo deszczu ktory nam towarzyszył od Poznania praktycznie do Paryża nie było żadnych niespodziane drogowych, pomijając zawalenie mostu na autostradzie nr 7. Nasza trasa przebiegała inaczej, ale bezpieczeństwo wzięło górę i na wszystkich mostach i wiaduktach panował spowolniony ruch kierowany przez odpowiednie ...
Dodano: 2 lata temu, przez glotox
2 lata i 10 miesięcy potrzebne było, żeby pękła pierwsza "stówka". Serwis po 105 tys. PEREŁKA przeszła bezproblemowo. Nie ma o czym pisać :). Nowe filtry, oliwa i można jeździć dalej.
Najnowsze blogi
Dodano: 2 godziny temu, przez majcher836
Po roku wymieniłem olej w aucie. Przejechałem w tym czasie ok. 9000 km. Liqui Moly Top Tec 4200 5W30 + filtr Mann
Dodano: 3 godziny temu, przez Andreyew
W minioną sobotę byłem z kolegą w Citroenie na przeglądzie jego dostawczaka. Zabrałem się z nim bo pomyślałem, że przy okazji obejrzę sobie nowego Cactusa C4 tak ostatnio reklamowanego w ...
Dodano: 3 dni temu, przez glotox
Tak dziś sprawdziłem aplikację, mała rzecz a cieszy. :)
11 komentarzy
Marki społeczności
Aktualnie online
Szukaj znajomych
Login:
Miejscowość:
Województwo:
Opony letnie w oponeo.pl